Katalog firm

Business Centre

Biura i lokale do wynajęcia, różne powierzchnie biurowe, samo centrum Łodzi. To wszystko zapewnia Centrum Biznesu. Zdecydowanie najlepsze miejsce dla przedsiębiorców, którzy chcą rozwijać swój biznes i zdają sobie sprawę z tego, że położenie ich biura ma kolosalne znaczenie dla ewentualnych nabywców ich usług czy produktów.

Lokale biurowe

Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele osób ma w dzisiejszych czasach duży problem, aby znaleźć idealne miejsce na siedzibę swojej firmy, dlatego też powstała nasza nowoczesna firma, aby ułatwić Państwu to zadanie. Oferujemy atrakcyjne lokale biurowe do wynajęcia Łódź w bardzo rozsądnej cenie.
Nasze biurowce wyróżniają się nie tylko wysokim standardem technicznym, ale również doskonałą lokalizacją, która wbrew pozorom odgrywa bardzo ważną rolę. Zachęcamy także do odwiedzenia naszego bloga tematycznego, dzięki któremu dowiecie się, jak szybko znaleźć idealne biuro dla swojej firmy i jak je przygotować. Wynajem nowego biura jak powszechnie wiadomo wiąże się z bardzo dużym wydatkiem, dlatego też warto postawić na solidne pomieszczenia.
Nasze nowoczesne lokale biurowe są doskonałym wyborem zarówno dla dużych firm korporacyjnych, jak i również dla stosunkowo niewielkich przedsiębiorców, którzy dopiero rozwijają swój biznes i nie mogą pozwolić sobie na starcie na zakup własnego biura.

Kontakt

Ulica: Piramowicza 11/13

Kod: 90-254

Miejscowość: Łódź

https://pracownia1113.com/

E-mail: office@siliconwoonerf.com

Tel.: 426406155


Podobne firmy

Zarządca Piotr Michalski

Piotr Michalski to osoba znająca się jak nikt na administrowaniu budynkami komercyjnymi. Firma ma doświadczenie w dbaniu o parkach handlowych czy osiedlowych centrach handlowych. Staramy się optymaliz...

Chill Inn

Kwatera dla studenta? Nic trudnego, Chill Inn, czyli oaza komfortu, spokoju i relaksu oferuje kilka rodzajów pokoi jedno- lub dwuosobowych (dla par i singli). Akademik posiada wszelkie media, nowoczes...