Katalog firm

Business Centre

Biura i lokale do wynajęcia, różne powierzchnie biurowe, samo centrum Łodzi. To wszystko zapewnia Centrum Biznesu. Zdecydowanie najlepsze miejsce dla przedsiębiorców, którzy chcą rozwijać swój biznes i zdają sobie sprawę z tego, że położenie ich biura ma kolosalne znaczenie dla ewentualnych nabywców ich usług czy produktów.

Biura do wynajęcia

Zdając sobie sprawę z rosnącej popularności Łodzi jako miejsca prowadzenia biznesu, postanowiliśmy ułatwić działania przedsiębiorcom poprzez biura do wynajęcia Łódź. Proponujemy nowoczesne powierzchnie biurowe w świetnej lokalizacji. Dzięki temu każda firma może zyskać dodatkowy prestiż już na samym początku.swojej działalności.
Zdajemy sobie sprawę, że wymagania klientów wobec firm rosną. Dlatego jeśli klient lub kontrahent zostanie przyjęty w świetnie urządzonym biurze w centrum miasta, stawia to firmę w dobrym świetle, a klientowi daje pewność, że ma do czynienia z poważnym kontrahentem. Proponujemy powierzchnie o różnym metrażu, dzięki czemu łatwo można je dostosować do oczekiwań i wymogów najemców. budynki, w których mieszczą się proponowane przez nas lokale biurowe, są strzeżone i cały czas monitorowane.
Dzięki temu, każda firma, która zdecyduje się skorzystać z naszych usług, może mieć pewność, że zyskuje świetne biuro, w bardzo dobrej lokalizacji, z zapewnieniem wszelkich standardów bezpieczeństwa.

Kontakt

Ulica: Piramowicza 11/13

Kod: 90-254

Miejscowość: Łódź

https://pracownia1113.com/

E-mail: office@siliconwoonerf.com

Tel.: 426406155


Podobne firmy

Zarządca Piotr Michalski

Piotr Michalski to osoba znająca się jak nikt na administrowaniu budynkami komercyjnymi. Firma ma doświadczenie w dbaniu o parkach handlowych czy osiedlowych centrach handlowych. Staramy się optymaliz...

Chill Inn

Kwatera dla studenta? Nic trudnego, Chill Inn, czyli oaza komfortu, spokoju i relaksu oferuje kilka rodzajów pokoi jedno- lub dwuosobowych (dla par i singli). Akademik posiada wszelkie media, nowoczes...