Katalog firm

Biały Słonik

Biały Słonik to miejsce, w którym znajdziesz wszystko, czego tylko potrzebuje Twoje dziecko. W ofercie dostępne są wszelkiego rodzaju artykuły pielęgnacyjne, podróżne, zabawki interaktywne czy tradycyjne pluszaki. Biały Słonik to także dostęp do książeczek i kolorowanek dla najmłodszych oraz modele przeznaczone dla starszych pociech.

Zabawki ogrodowe

Rodzice zdają sobie sprawę z tego, jak ważny jest dla dziecka ruch na świeżym powietrzu. Sam spacer bywa trochę nudny dla malucha. Bardzo dobrym rozwiązaniem są zabawki ogrodowe Łódź. Tego typu produkty ma w swojej ofercie sklep Biały Słonik. Wszystkie zabawki z oferty sklepu są wykonane z kolorowego i nietoksycznego tworzywa.
Są bezpieczne i rozwijają kreatywność u najmłodszych. Dla maluchów przebywających z opiekunem przeznaczone są huśtawki. Z kolei dla dzieci starszych przeznaczone są kolorowe domki, w których mogą one przebywać także podczas gorszej pogody. Dostępne są też namioty, w tym namiot leśna polana z tunelem. Wszystkie dzieci lubią zabawę z piaskiem. Sklep Biały Słonik ma w swojej ofercie piaskownice w atrakcyjnych dla dzieci formach i kolorach.
Piaskownica w kształcie żółwia posiada pokrywę zabezpieczającą piasek przed zabrudzeniem. Do kompletu można kupić kolorowe foremki oraz betoniarki do piasku i taczki. Tego typu zabawki zachęcają dzieci do przemieszczania się i korzystnie wpływają na narząd ruchu.

Kontakt

Ulica: Nurta-Kaszyńskiego 15/16

Kod: 93-222

Miejscowość: Łódź

https://bialyslonik.pl/

E-mail: kontakt@bialyslonik.pl

Tel.: 505766469


Podobne firmy

StarkLAB

StarkLAB to łódzka firma specjalizująca się w projektowaniu graficznym etykiet na produkty i opakowania, ale nie tylko. Świadczy kompleksowe usługi w zakresie obkurczania i wydruku etykiet, pakowania...

Robiedobrze.com

Nie od dziś mówi się o tym, jak duże znaczenie odgrywa logo danej firmy a tym samym dlaczego należy zwrócić szczególną uwagę gdy chodzi o jego wykonanie. Dlatego studio graficzne i drukarnia Robię Dob...