Katalog firm

Biały Słonik

Biały Słonik to miejsce, w którym znajdziesz wszystko, czego tylko potrzebuje Twoje dziecko. W ofercie dostępne są wszelkiego rodzaju artykuły pielęgnacyjne, podróżne, zabawki interaktywne czy tradycyjne pluszaki. Biały Słonik to także dostęp do książeczek i kolorowanek dla najmłodszych oraz modele przeznaczone dla starszych pociech.

Wózki dziecięce

Spacery na świeżym powietrzu z dzieckiem to świetna forma aktywności, która zapewni zarówno maluchowi, jak i rodzicowi dużo radości. Aby tak jednak mogło się stać, warto posiadać odpowiedni wózek, który będzie łatwy do znoszenia oraz posiadał odpowiednio dużo miejsca na wszelkiego rodzaju akcesoria potrzebne podczas każdego spaceru.
Z pomocą przychodzi sklep Biały Słonik, który oferuje wózki dziecięce Łódź dopasowane do potrzeb zarówno rodziców, jak i dzieci. W naszej ofercie są wózki dziecięce świetnej jakości, które oprócz odpowiednich względów wizualnych i estetycznych, są również bardzo funkcjonalne. Nasze produkty wykonywane są tylko z najwyższej jakości przewiewnych materiałów, łatwych do prania, które sprawią, że Twój maluch będzie się czuł komfortowo podczas pobytu na świeżym powietrzu.
Wózki ponadto wyposażone są w głębokie i pakowne torby, w które można zapakować najważniejsze rzeczy. Jeśli szukasz atrakcyjnego wizualnie wózka, ale także bezpiecznego, to dobrze trafiłeś. Odwiedź naszą stronę https://bialyslonik.pl/, a my zadbamy o komfort Twojej pociechy.

Kontakt

Ulica: Nurta-Kaszyńskiego 15/16

Kod: 93-222

Miejscowość: Łódź

https://bialyslonik.pl/

E-mail: kontakt@bialyslonik.pl

Tel.: 505766469


Podobne firmy

Robiedobrze.com

Nie od dziś mówi się o tym, jak duże znaczenie odgrywa logo danej firmy a tym samym dlaczego należy zwrócić szczególną uwagę gdy chodzi o jego wykonanie. Dlatego studio graficzne i drukarnia Robię Dob...

StarkLAB

StarkLAB to łódzka firma specjalizująca się w projektowaniu graficznym etykiet na produkty i opakowania, ale nie tylko. Świadczy kompleksowe usługi w zakresie obkurczania i wydruku etykiet, pakowania...