Katalog firm

Biały Słonik

Biały Słonik to miejsce, w którym znajdziesz wszystko, czego tylko potrzebuje Twoje dziecko. W ofercie dostępne są wszelkiego rodzaju artykuły pielęgnacyjne, podróżne, zabawki interaktywne czy tradycyjne pluszaki. Biały Słonik to także dostęp do książeczek i kolorowanek dla najmłodszych oraz modele przeznaczone dla starszych pociech.

Sklep dziecięcy

Firma Biały Słonik to godny zaufania sklep dziecięcy Łódź z zabawkami. Zabawki dostępne w sklepie pochodzą od znanych i popularnych marek, których głównym zadaniem jest dostarczanie dzieciom radości.
Dzięki przejrzystej stronie internetowej, podzielonej na kategorie, klient ma dostęp do setek bezpiecznych i sprawdzonych zabawek, które może sprezentować swojemu maluchowi na każdą okazję. Zabawki dostosowane są do wieku dziecka, jego zainteresowań oraz celu w jakim kupiło się dany produkt. Poza szeroką gamą zabawek służących przede wszystkim rozrywce, w ofercie sklepu Biały Słonik, można znaleźć różnego rodzaju zabawki edukacyjne. Uczą one dzieci podstawowych czynności jak mówienie, liczenie, wspomagają interakcje społeczne oraz rozwijają zdolności motoryczne i wyobraźnię.
Co najważniejsze, zabawki od firmy Biały Słonik są bezpieczne i cieszą się popularnością na rynku. Dzięki obszernym instrukcją, rodzic dokładnie może przemyśleć swój zakup i sprawdzić, czy dany produkt będzie odpowiedni dla jego dziecka.

Kontakt

Ulica: Nurta-Kaszyńskiego 15/16

Kod: 93-222

Miejscowość: Łódź

https://bialyslonik.pl/

E-mail: kontakt@bialyslonik.pl

Tel.: 505766469


Podobne firmy

Robiedobrze.com

Nie od dziś mówi się o tym, jak duże znaczenie odgrywa logo danej firmy a tym samym dlaczego należy zwrócić szczególną uwagę gdy chodzi o jego wykonanie. Dlatego studio graficzne i drukarnia Robię Dob...

StarkLAB

StarkLAB to łódzka firma specjalizująca się w projektowaniu graficznym etykiet na produkty i opakowania, ale nie tylko. Świadczy kompleksowe usługi w zakresie obkurczania i wydruku etykiet, pakowania...