Katalog firm

Biały Słonik

Biały Słonik to miejsce, w którym znajdziesz wszystko, czego tylko potrzebuje Twoje dziecko. W ofercie dostępne są wszelkiego rodzaju artykuły pielęgnacyjne, podróżne, zabawki interaktywne czy tradycyjne pluszaki. Biały Słonik to także dostęp do książeczek i kolorowanek dla najmłodszych oraz modele przeznaczone dla starszych pociech.

Rowerki trójkołowe

Aktywność fizyczna jest ważna dla dziecka niezależnie od jego wieku. Ruch powinien być obecny w codzienności każdego malucha. W czasach gdy jednak obecnych jest wiele nowoczesnych gadgetów, Czasami ciężko jest zachęcić dziecko do wyjścia na świeże powietrze. Sklep Biały Słonik przychodzi z pomocą.
Oferujemy rowerki trójkołowe, które oprócz bezpieczeństwa zapewnią Twojemu maluchowi także niezapomnianą zabawę, a przy tym także aktywność na zewnątrz. Ogromny nacisk kładziemy na jakość, dlatego nasze produkty wykonane są tylko z najlepszych materiałów, tak by mogły służyć przez długie lata. Ponadto trzy kółka w pojeździe zapewnią dziecku odpowiednią stabilność podczas zabawy, tak by rodzic mógł być spokojny o bezpieczeństwo malucha. Całość oferty zobaczysz na stronie https://bialyslonik.pl/rowerki-trojkolowe.
Sprzedawane przez nas rowerki występują także w wielu wersjach kolorystycznych, ponieważ zależy nam także na indywidualnym wyborze klientów. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszej strony https://bialyslonik.pl/, a my zapewnimy Twojemu maluchowi odpowiednią aktywność oraz zabawę na świeżym powietrzu.

Kontakt

Ulica: Nurta-Kaszyńskiego 15/16

Kod: 93-222

Miejscowość: Łódź

https://bialyslonik.pl/

E-mail: kontakt@bialyslonik.pl

Tel.: 505766469


Podobne firmy

Robiedobrze.com

Nie od dziś mówi się o tym, jak duże znaczenie odgrywa logo danej firmy a tym samym dlaczego należy zwrócić szczególną uwagę gdy chodzi o jego wykonanie. Dlatego studio graficzne i drukarnia Robię Dob...

StarkLAB

StarkLAB to łódzka firma specjalizująca się w projektowaniu graficznym etykiet na produkty i opakowania, ale nie tylko. Świadczy kompleksowe usługi w zakresie obkurczania i wydruku etykiet, pakowania...