Katalog firm

Biały Słonik

Biały Słonik to miejsce, w którym znajdziesz wszystko, czego tylko potrzebuje Twoje dziecko. W ofercie dostępne są wszelkiego rodzaju artykuły pielęgnacyjne, podróżne, zabawki interaktywne czy tradycyjne pluszaki. Biały Słonik to także dostęp do książeczek i kolorowanek dla najmłodszych oraz modele przeznaczone dla starszych pociech.

Łóżeczka dla dzieci

Biały Słonik to sklep internetowy, cieszący się dobrą opinią wśród rodziców i innych dorosłych, którzy chcą zakupić łóżeczka dla dzieci Łódź, kojce, wózki dla maluchów, czy też inne produkty. Posiadamy akcesoria dedykowane dla dzieci w różnym wieku.
Polecamy Wam łóżeczka dla dzieci z naszej oferty, które są bardzo wygodne i zapewniają komfortowe warunki do odpoczynku. Do naszych łóżeczek możecie dokupić dodatkowe akcesoria, które ułatwią Wam m.in. codzienną pielęgnacje. Takie łóżko powinno zawsze znajdować się w pobliżu łóżka rodziców, żeby opieka nad maluszkiem była ułatwiona. W naszej ofercie znajdziecie łóżeczka w różnych wielkościach, dzięki czemu wszyscy rodzice dopasują je do indywidualnych potrzeb swojego malucha.
Zapewniamy Wam wysoką jakość połączoną z atrakcyjnymi cenami. Oprócz łóżeczka, w domu może Wam się przydać kojec dla dziecka, który pozwoli rodzicom na chwilę oddechu, a dziecku na swobodną i beztroską zabawę każdego dnia. Biały Słonik zawsze chętnie służy Wam pomocą w zakupach.

Kontakt

Ulica: Nurta-Kaszyńskiego 15/16

Kod: 93-222

Miejscowość: Łódź

https://bialyslonik.pl/

E-mail: kontakt@bialyslonik.pl

Tel.: 505766469


Podobne firmy

StarkLAB

StarkLAB to łódzka firma specjalizująca się w projektowaniu graficznym etykiet na produkty i opakowania, ale nie tylko. Świadczy kompleksowe usługi w zakresie obkurczania i wydruku etykiet, pakowania...

Robiedobrze.com

Nie od dziś mówi się o tym, jak duże znaczenie odgrywa logo danej firmy a tym samym dlaczego należy zwrócić szczególną uwagę gdy chodzi o jego wykonanie. Dlatego studio graficzne i drukarnia Robię Dob...