Katalog firm

Biały Słonik

Biały Słonik to miejsce, w którym znajdziesz wszystko, czego tylko potrzebuje Twoje dziecko. W ofercie dostępne są wszelkiego rodzaju artykuły pielęgnacyjne, podróżne, zabawki interaktywne czy tradycyjne pluszaki. Biały Słonik to także dostęp do książeczek i kolorowanek dla najmłodszych oraz modele przeznaczone dla starszych pociech.

Krzesełka do karmienia

Jeżeli zastanawiacie się nad tym, jak nakarmić swoje ruchliwe pociechy i nie możecie znaleźć dobrego rozwiązania, to koniecznie musicie przejrzeć nasze krzesełka do karmienia Łódź. Jeżeli dziecko jest jeszcze na piersi, to na pewno nie będziecie odczuwać jeszcze dyskomfortu.
Tylko, że kiedyś nadejdzie taki czas, że będzie trzeba rozpocząć normalny proces karmienia, dlatego takie krzesełko przyda się. Nasze krzesełka wyróżniają się solidną budową i pewnie stoją na ziemi, więc na pewno dziecko z niego nie wypadnie. Aczkolwiek nigdy nie można zostawiać malucha samodzielnie, bez zabezpieczenia. Nasze krzesełka mają specjalne tacki, które stanowią ogromne ułatwienie dla rodziców, jak również dla samego dziecka, które w przyszłości również będzie samodzielnie jadło w takim krzesełku.
Posiadamy modele dedykowane dla chłopców, dla dziewczynek, jak również te w uniwersalnych kolorach. Jeżeli nie wiecie, jakie krzesełko będzie najlepsze dla Waszej pociechy, to możecie skorzystać z porady naszych sprzedawców.

Kontakt

Ulica: Nurta-Kaszyńskiego 15/16

Kod: 93-222

Miejscowość: Łódź

https://bialyslonik.pl/

E-mail: kontakt@bialyslonik.pl

Tel.: 505766469


Podobne firmy

Robiedobrze.com

Nie od dziś mówi się o tym, jak duże znaczenie odgrywa logo danej firmy a tym samym dlaczego należy zwrócić szczególną uwagę gdy chodzi o jego wykonanie. Dlatego studio graficzne i drukarnia Robię Dob...

StarkLAB

StarkLAB to łódzka firma specjalizująca się w projektowaniu graficznym etykiet na produkty i opakowania, ale nie tylko. Świadczy kompleksowe usługi w zakresie obkurczania i wydruku etykiet, pakowania...