Katalog firm

Berberys

Działalność firmy Berberys obejmuje kompleksową renowację pokryć dachowych. Wykonujemy pokrycia dachowe różnych typów w tym papą termozgrzewalną, blachą i panelami click, a także zajmujemy się montażem rynien. Świadczymy również usługi remontowo-wykończeniowe. Działamy głównie na terenie miasta Łodzi.

Dekarstwo

Nie od dziś wiadomo, że dekarstwo w Łodzi nie należy do łatwych dziedzin. Często osoby, które zajmują się świadczeniem usług dekarskich potrzebują lat do tego, aby naprawdę wyszkolić się w swoim fachu. Jednakże dobre firmy można zawsze poznać po opiniach jej byłych klientów.
W Łodzi działa Berberys, czyli firma dekarska, która jest świetnie znana z wysokiej jakości świadczonych usług. Oferuje zarówno usługi dekarskie, jak i budowlane. Oznacza to, że do Berberys można iść zarówno ze zleceniem naprawy dachu, rekonstrukcji komina, jak i montażu brodzika w łazience. Każda praca jest sumiennie wykonana i uczciwie wyceniona. Celem jest bowiem zapewnienie, że klient jest zadowolony z osiągniętych rezultatów końcowych.
Właśnie dzięki temu podejściu firma Berberys cieszy się naprawdę dobrą opinią i jest powszechnie polecana dla każdego, kto potrzebuje fachowca do pomocy z dachem. Obszarem jej działalności jest Łódź i jej okolice, a wszystkie zlecenia są wykonywane według wyznaczonych terminów. To firma, której ofertą warto się zainteresować.

Kontakt

Ulica: Przybyszewskiego 209B

Kod: 93-120

Miejscowość: Łódź

www: https://www.berberysremonty.pl/

E-mail: berberys.remonty@op.pl

Tel.: 669132778


Podobne firmy

Solan

Firma Solan z siedzibą w Lublinie specjalizuje się w produkcji maszyn rolniczych. Oferuje sadzarki karuzelowe do rozsady, chwytakowe i nie tylko. Zajmuje się również produkcją pokryć dachowych z blach...

Petmar

Interesują ciebie materiały do budowy dachu, jakie spełniają wszystkie standardy jakościowe? Zatem firma PETMAR jest dla ciebie odpowiednim rozwiązaniem, dodatkowo okazją by na korzystnych do tego war...