Katalog firm

Autolis

Gdy przylatujesz do Polski, to zawsze musisz fatygować jakiegoś znajomego dysponującego sprawnym samochodem? Właśnie, że nie, bo od tego, byś miał do swojej dyspozycji samochód jest firma Autolis. Możesz się z nimi skontaktować wcześniej i dokonać wyboru samochodu oraz poznać cenę i resztę szczegółów, jakie Cię interesują.

Wynajem samochodów

W obecnych czasach praktycznie na każdym lotnisku można bez problemu znaleźć wypożyczalnie samochodów. Nie inaczej jest w przypadku gdańskiego lotniska, gdzie swoje usługi oferuje Autolis. Jest to jedna z najstarszych wypożyczalni samochodów w Polsce. Dzięki temu może pochwalić się imponującym doświadczeniem w tej branży.
Obsługuje swoich klientów przez całą dobę, w każdy dzień tygodnia. Sposób zgłoszenia się po samochód jest bardzo prosty. Wymaga tylko wpisania swoich danych oraz wybrania samochodu z listy dostępnych pojazdów, a następnie wysłanie całego zgłoszenia. Równie łatwa jest druga metoda, która wymaga po prostu wykręcenia numeru podanego na stronie internetowej Autolis.
Autolis posiada bardzo szeroką gamę różnego rodzaju samochodów, do których dostęp jest możliwy przez całą dobę, zwłaszcza z okolic lotniska. Dlatego też jeżeli komukolwiek potrzebna jest wypożyczalnia samochodów Gdańsk z całą pewnością nie zawiedzie. Autolis tam działające, to solidna firma z wieloletnim doświadczeniem!

Kontakt

Ulica: Juliusza Słowackiego 186

Kod: 80-001

Miejscowość: Gdańsk

http://www.autolis.com.pl/

E-mail: autolis@wp.pl

Tel.: 602-250-220