Katalog firm

Autolis

Gdy przylatujesz do Polski, to zawsze musisz fatygować jakiegoś znajomego dysponującego sprawnym samochodem? Właśnie, że nie, bo od tego, byś miał do swojej dyspozycji samochód jest firma Autolis. Możesz się z nimi skontaktować wcześniej i dokonać wyboru samochodu oraz poznać cenę i resztę szczegółów, jakie Cię interesują.

Wynajem auta na lotnisku

Jeżeli Twoim problemem jest znalezienie wypożyczalni samochodów, nasza oferta jest być może tym, czego potrzebujesz. Nasza propozycja to wypożyczalnia samochodów Gdańsk lotnisko. Co można powiedzieć na temat oferty? Na pewno należy zaznaczyć, że wypożyczenie samochodu nie powinno sprawić problemu.
Wszystko zaczyna się od wybrania samochodu znajdującego się na liście. Kiedy już do tego dojdzie, czas na wypełnienie formularza. Po wypełnieniu formularz przekazywana jest informacja o cenie i dostępności. Dobrze też podkreślić, że można się po prostu skontaktować telefonicznie (numer telefonu dostępny jest na naszej stronie) lub wysłanie zapytanie z formularza.
Warto również podkreślić, że nasza wypożyczalnia zapewnia bezpłatne podstawienie i odbiór auta na lotnisku w Gdańsku. Nie ma też mowy o kaucji. W zasadzie można powiedzieć, że nasza działalność robi wszystko, aby wychodzić naprzeciw potrzebom.
Chcesz wiedzieć więcej? Jeśli tak, najlepszym rozwiązaniem jest szczegółowe zapoznanie się z naszą stroną.

Kontakt

Ulica: Juliusza Słowackiego 186

Kod: 80-001

Miejscowość: Gdańsk

http://www.autolis.com.pl/

E-mail: autolis@wp.pl

Tel.: 602-250-220