Katalog firm

Autolis

Gdy przylatujesz do Polski, to zawsze musisz fatygować jakiegoś znajomego dysponującego sprawnym samochodem? Właśnie, że nie, bo od tego, byś miał do swojej dyspozycji samochód jest firma Autolis. Możesz się z nimi skontaktować wcześniej i dokonać wyboru samochodu oraz poznać cenę i resztę szczegółów, jakie Cię interesują.

Auta osobowe

Na stronie internetowej firmy Autolis możecie Państwo przejrzeć dostępne usługi. Nasza wypożyczalnia aut Gdańsk jest znana w okolicy i często odwiedzana przez podróżnych potrzebujących auta na dzień, parę dni, lub nawet na miesiąc.
Do wyboru, po bardzo atrakcyjnych cenach są np. Opel Corsa D benz. 1.2, Toyota Yaris diesel 1.4 automat, popularna Toyota Yaris 1,0 VVT-i Cool, wygodna Skoda Octavia 1,4 benzyna TSi, Skoda Fabia II benz. 1.4 kombi, niesamowity Chevrolet Orlando benz. 1,8 siedmio-osobowy, czy komfortowy Toyota Avensis 1,6 benz.
Autolis to jedna z lepszych wypożyczalni samochodów jakie powstały w trójmieście. Początek naszej działalności to rok 1995 . Naszą ofertę kierujemy do róznych klientów z działalnością gospodarczą, ale i do klientów indywidualnych.
Z każdym pytaniem i o każdej porze możecie Państwo zgłaszać się do nas np. telefonicznie. Telefony kontaktowe:
tel. +48 602 250 220
tel. +48 602 107 220
Email: autolis@wp.pl Nasza strona internetowa: http://www.autolis.com.pl/. Zapraszamy!!!

Kontakt

Ulica: Juliusza Słowackiego 186

Kod: 80-001

Miejscowość: Gdańsk

http://www.autolis.com.pl/

E-mail: autolis@wp.pl

Tel.: 602-250-220