Katalog firm

AT Górscy

Fotografia rodzinna, ciążowa także komunijna ma pozostawać pamiątką na całe życie, umożliwić wracanie do wspomnieć jakże ważnych dla nas chwil. Dlatego studio fotograficzne AT GÓRSCY zawsze stara się nie tylko zrealizować takie założenie, lecz dążyć do tego by nasze zdjęcia były czymś szczególnym oraz cennym.

Zdjęcia komunijne

Co zaoferuje nam fotograf gdy chodzi o sesję typowo komunijną? Oczywiście bardzo wiele, nasze studio fotograficzne ATGÓRSCY jest tego doskonałym przykładem, wszystkie wykonane przez nas dotychczas zdjęcia komunijne były czymś nie tylko ciekawym lecz odpowiednim pod względem przeznaczenia.
Pewnie, że dla nas liczy się satysfakcja i zadowolenie osób, dla których zdjęcia komunijne wykonujemy, tym samym zawsze staramy się im zaproponować kilka ciekawych metod oraz sposobów ich ewentualnego zrealizowania. W końcu bądź co bądź zdjęcia komunijne Łódź mogą z czasem przerodzić się w sesję, a nawet stać się metodą na to by uwiecznić cały okres oraz moment przygotować do tego jakże ważnego oraz szczególnego dnia.
Można więc śmiało powiedzieć, iż zaangażowanie nas jako fotografów, to nie tylko rozwiązanie nader korzystne lecz jak najbardziej atrakcyjne pod względem tego co jesteśmy w stanie zagwarantować a nawet osiągnąć. Liczy się dla nas aby zdjęcia z komunii, przekazywały i uwieczniały wszystko co z nią w dużym stopniu jest związane.

Kontakt

Ulica: Moniuszki 4A

Kod: 90-111

Miejscowość: Łódź

http://foto-dzieciaki.lodz.pl/

E-mail: atgorscy@gmail.com

Tel.: 609-199-985


Podobne firmy

Foto24.com.pl

Jeśli szukasz fotografa ślubnego, to trafiłeś idealnie! Mam wieloletnie doświadczenie w tym konkretnym typie fotografii, jak i zaawansowany sprzęt potrzebny do dobrej jakości zdjęć i filmów! Jednak do...