Twoja Dermokonsultantka
 • Dodaj link do:
 • facebook.com

Astaksantyna

jesteś na stronie: proastiq.pl  »  Siła składników » Astaksantyna

Najsilniejszy znany antyoksydant zapewni ochronę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników i przed promieniowaniem UV.  Naturalna moc działania Astaksantyny gwarantuje pełną skuteczność w zahamowaniu zmian jakie towarzyszą upływowi czasu. Liczne badania naukowe dowodzą, że ma właściwości przeciwstarzeniowe i ochronne. Zabezpiecza przed niszczeniem włókien kolagenowych i elastyny, utrzymujących właściwe napięcie skóry. Ochrania także białka i DNA komórek przed uszkodzeniami oksydacyjnymi, umozliwiając im właściwe i normalne funkcjonowanie, a także tworzy warunki do regeneracji komórek. Astaksantyna sprawi, że Twoja skóra będzie bardziej odporna na procesy fotostarzenia i negatywne skutki stresu. Poprawi także koloryt i zredukuje przebarwienia.

 

Komentarze

 • one.jpg

  Cera zestresowana

  Stres środowiskowy i oksydacyjny powodują, że cera jest zmęczona, ziemista, bez blasku i podatna na pojawianie się przedwczesnych oznak starzenia się. Zaradź temu i bądź pełna energii! Dowiedz się więcej w dziale produkty.
  Cera młoda i bez oznak starzenia

 • two.jpg

  Promienie UV

  Pamiętaj, że słońce świeci cały rok. Promienie UV powodują procesy fotostarzenia się Twojej skóry i pojawienia się przedwczesnych oznak starzenia.

  Wyrównany koloryt

 • three.jpg

  Stres oksydacyjny

  Reaktywne formy tlenu powstają w Twoim organiźmie cały czas, uszkadzają fizjologiczną strukturę Twojej skóry przyczyniając się do zmęczonego wyglądu i przedwczesnego starzenia. Życie w ciągłym biegu i stres jaki odczuwasz na codzień potęgują ten proces!
  Antyoksydacja

Używaj Proastiq, bądź gotowa na kolejny dzień!!

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera.
W zamian otrzymasz bieżące informacje o promocjach i nowościach.
Facebook