Katalog firm

Alkor Yacht Czarter

Interesuje ciebie czarter jachtów motorowych na Mazurach, zwłaszcza bez potrzeby posiadania patentu? Zatem Alkor Yacht Czarter to okazja dla kogoś takiego jak ty, aby moc skorzystać z takiego właśnie rozwiązania, tym samym jachty odpowiednio dostosowane do potrzeb osób, które zamierzają wraz z nimi poznać ten cudowny region.

Czarter jachtów

Zawsze marzyłeś i pragnąłeś, aby to właśnie za pośrednictwem jachtu zwiedzić Mazury, a więc region jaki nam najzwyczajniej w świecie to umożliwia? Zatem wynajem jachtów motorowych na Mazurach który oferuje Alkor Yacht Czarter to metoda na to, by zrealizować taki cel, jednocześnie rozwiązanie za którego zastosowaniem przemawia wiele argumentów oraz zalet.
Pewnie, że czarter jachtów motorowych Mazury pozwoli nam na zwiedzanie, przemierzanie i poznanie regionu jakim są Mazury z zupełnie innej do tego perspektywy. Bardzo atrakcyjnej pod względem tego co możemy nie tylko poznać lecz doświadczyć, dlatego tak często czarter jachtów motorowych na Mazurach jest okazją by na nowo ocenić walory turystyczne a zwłaszcza wypoczywać i spędzić czas w tym jakże urokliwym zakątku naszego kraju.
Jachy są dostępne dla wszystkich osób, nie trzeba posiadać patentu a ich bogate wyposażenie dodatkowo przemawia na korzyść zastosowania ich jako środka transportu po jeziorach i rzekach na których możemy się samodzielne wręcz przemieszczać.

Kontakt

Ulica: Bogaczewo 14

Kod: 11-500

Miejscowość: Giżycko

http://www.alkor-yachtczarter.pl/

E-mail: biuro@alkor-yachtczarter.pl

Tel.: 502-081-723