Twoja Dermokonsultantka
 • Dodaj link do:
 • facebook.com

Aktywna forma witaminy A

jesteś na stronie: proastiq.pl  »  Siła składników » Aktywna forma witaminy A

Zastosowana w kosmetykach Proastiq Aktywna Forma Witaminy A jako czynnik normalizujący wniknie do głębszych warstw skóry i pobudzi komórki do wzrostu. Zapewni ich lepsze ukrwienie i odżywienie. Twoja cera będzie wyglądać na młodszą, lepiej odżywioną. Cenione działanie witaminy A gwarantuje regeneraję skóry i warstwy rogowej naskórka, czyniąc ją widocznie młodszą i bardziej odporną na szkodliwe czynniki prowadzące do jej starzenia. Pobudzi skórę do wytwarzania nowych włókien kolagenu i elastyny, a to one odpowiadają za utrzymanie naturalnego napięcia skóry. Dzięki aktywnej regeneracji skóra będzie wyglądać młodziej, cera nabierze blasku, a negatywne procesy starzenia będą zdecydowanie mniej widoczne.

 • one.jpg

  Cera zestresowana

  Stres środowiskowy i oksydacyjny powodują, że cera jest zmęczona, ziemista, bez blasku i podatna na pojawianie się przedwczesnych oznak starzenia się. Zaradź temu i bądź pełna energii! Dowiedz się więcej w dziale produkty.
  Cera młoda i bez oznak starzenia

 • two.jpg

  Promienie UV

  Pamiętaj, że słońce świeci cały rok. Promienie UV powodują procesy fotostarzenia się Twojej skóry i pojawienia się przedwczesnych oznak starzenia.

  Wyrównany koloryt

 • three.jpg

  Stres oksydacyjny

  Reaktywne formy tlenu powstają w Twoim organiźmie cały czas, uszkadzają fizjologiczną strukturę Twojej skóry przyczyniając się do zmęczonego wyglądu i przedwczesnego starzenia. Życie w ciągłym biegu i stres jaki odczuwasz na codzień potęgują ten proces!
  Antyoksydacja

Używaj Proastiq, bądź gotowa na kolejny dzień!!

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera.
W zamian otrzymasz bieżące informacje o promocjach i nowościach.
Facebook