Katalog firm

Adwokat Nawocki

Zarówno podmioty gospodarcze, jak i osoby fizyczne współpracujące z Kancelarią Adwokacką adwokata Piotra Nawockiego mogą liczyć na profesjonalną poradę z różnych dziedzin prawa. Prawo gospodarcze, administracyjne czy cywilne to tylko niektóre z nich. Kancelaria gwarantuje sumienne podejście do obowiązków i fachową pomoc.

Sprawy rozwodowe

Kiedy decydujemy się na ślub, zawsze jest mowa o tym, że poznaliśmy mężczyznę/kobietę swojego życia. Niejednokrotnie jednak później przychodzi weryfikacja i okazuje się, że potrzebny jest adwokat sprawa rozwodowa Łódź. Jeśli taka sytuacja spotkała właśnie Ciebie, skorzystaj z pomocy świadczonej przez Kancelarię Adwokacką adw. Piotr Nawocki.
Warto też podkreślić, że dobrze, aby klient zdawał sobie sprawę z tego, iż sprawa rozwodowa niesie za sobą szereg konsekwencji prawnych. Koniecznie jest ustalenie tego, kto spowodował rozkład pożycia, kto ma zająć się dzieckiem (jeśli oczywiście jest dziecko), czy w jaki sposób ma zostać podzielony majątek.
Z doświadczenia zebranego przez Kancelarią Adwokacką adw. Piotr Nawocki można pokusić się o stwierdzenie, że w zasadzie każda sprawa rozwodowa niesie za sobą nieprzyjemności. Nie ma znaczenia, czy klient jest powodem, czy pozwanym.
Naturalnie oferta kancelarii to nie tylko sprawy rozwodowe. Interesują Cię inne usługi? Nie pozostaje nic innego, jak zajrzeć na stronę kancelarii.

Kontakt

Ulica: Brukowa 6/8

Kod: 91-347

Miejscowość: Łódź

http://adwokat-piotrnawocki.pl/

E-mail: adwokatpiotrnawocki@onet.pl

Tel.: 692-975-652


Podobne firmy

Adwokat Jakubowski

Adwokat Mariusz Jakubowski dysponuje wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu spraw z takich dziedzin prawa jak rodzinne, spadkowe, cywilne, gospodarcze i wielu innych. W swojej Kancelarii Adwokackiej...

Adwokat Andrzej Śmigielski

W kancelarii adwokackiej Andrzeja Śmigielskiego na rzetelne wsparcie prawne mogą liczyć klienci indywidualni i przedsiębiorcy. Działając na terenie całego kraju, adwokat gwarantuje profesjonalną obsłu...

WF Adwokaci

Nasza kancelaria adwokacka to miejsce, gdzie zawsze możecie się zgłosić po pomoc i poradę oraz konsultację. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty klientów indywidualnych i podmioty gos...