Katalog firm

Adamex Druk

Gadżety reklamowe są w dzisiejszych czasach niezbędną formą reklamy dla firm. W tej sprawie warto zwrócić się do profesjonalnej drukarni Adamex, która w swojej ofercie wykonuje nadruki na produktach takich jak czapki, szaliki czy maseczki. Szeroka oferta drukarni pozwala zrealizować nawet najbardziej oryginalne zamówienia!

Tkaniny drukowane

Już od ponad 20 lat na rynku polskim swoją działalność z powodzeniem rozwija firma Adamex Druk. Jej specjalnością są tkaniny drukowane, które tworzy według projektów swoich klientów. W ofercie firmy jest drukowanie odzieży takiej jak sukienki czy bluzki, drukowanie tekstyliów typu obrusy, a także wiele gadżetów reklamowych. Zapoznaj się z całą ofertą firmy Adamex Druk na stronie https://www.adamexdruk.pl/tkaniny-drukowane/.
Ten szeroki wybór jest powodem, dla którego firma ta osiągnęła duży sukces w swojej branży. Innym powodem na pewno jest to, że od początku swojego istnienia, Adamex Druk podążało za panującymi trendami. Dzięki temu oferta tej firmy zawsze pozostawała aktualna.
Do swojej dyspozycji firma Adamex Druk posiada nowoczesny sprzęt, który pozwala na drukowanie na tkaninach poliestrowych, a także tkaninach z dodatkami poliestru. Szybkość pracy i jej płynność zapewniają, że każde zlecenie jest zawsze kończone w wyznaczonym terminie. Firma ta dba o swoich klientów, starając się zapewnić, że będą oni zadowoleni z efektów końcowych. To doskonały wybór dla każdego, kto szuka dobrej drukarni.

Kontakt

Ulica: Milionowa 55

Kod: 93-113

Miejscowość: Łódź

www: https://www.adamexdruk.pl/

E-mail: druk@adamexdruk.pl

Tel.: 501176709