Katalog firm

Adamex Druk

Gadżety reklamowe są w dzisiejszych czasach niezbędną formą reklamy dla firm. W tej sprawie warto zwrócić się do profesjonalnej drukarni Adamex, która w swojej ofercie wykonuje nadruki na produktach takich jak czapki, szaliki czy maseczki. Szeroka oferta drukarni pozwala zrealizować nawet najbardziej oryginalne zamówienia!

Drukarnia tkanin

Nowoczesna drukarnia tkanin Adamex oferuje wysokiej jakości druk na tkaninach poliestrowych. Jest to firma, która posiada dostęp do nowoczesnego sprzętu drukarskiego. Dzięki temu może terminowo realizować wszystkie zlecenia od swoich klientów.
W ofercie drukarni Adamex można znaleźć między innymi druk sublimacyjny na tkaninach. Jest to doskonała metoda druku odzieży, która jest powszechnie stosowana na całym świecie. Druk sublimacyjny zapewnia najbardziej trwały nadruk, który pozostaje niezmienny nawet w przypadku częstego prania lub działania czynników atmosferycznych.
Adamex zapewnia wszystkie swoje usługi w niezwykle przystępnych cenach. Jest to powód dla którego z firmy tej korzysta coraz to więcej osób. Chętnie polecają ją innym osobom, co stanowi dowód na wysoką jakość jaką zapewnia ta drukarnia. Każde powierzone jej zlecenie jest wykonane zgodnie z projektem i gotowe do odbioru w wyznaczony dzień. Profesjonalizm to podstawa w działalności firmy Adamex, dlatego też jest to drukarnia tkanin warta uwagi każdego.

Kontakt

Ulica: Milionowa 55

Kod: 93-113

Miejscowość: Łódź

www: https://www.adamexdruk.pl/

E-mail: druk@adamexdruk.pl

Tel.: 501176709