Katalog firm

Adamex Druk

Gadżety reklamowe są w dzisiejszych czasach niezbędną formą reklamy dla firm. W tej sprawie warto zwrócić się do profesjonalnej drukarni Adamex, która w swojej ofercie wykonuje nadruki na produktach takich jak czapki, szaliki czy maseczki. Szeroka oferta drukarni pozwala zrealizować nawet najbardziej oryginalne zamówienia!

Druk cyfrowy na tkaninie

Nanoszenie nadruku na tkaninę jest niezbędne przy tworzeniu różnego rodzaju gadżetów reklamowych, odzieży czy też tekstyliów. Jednakże bez odpowiedniego doświadczenia i sprzętu, drukowanie na tkaninie może być nietrwałe. Dlatego też Adamex to firma z Łodzi, która za swoją specjalność obrała druk cyfrowy na tkaninach poliestrowych. Swoim klientom gwarantuje bardzo wysoką jakość wykonania, co szybko sprawiło, że firma ta stała się powszechnie znana i polecana.
Druk cyfrowy na tkaninie wykonany przez Adamex na pewno będzie trwały i spełni oczekiwania każdego klienta. Kolory będą intensywne, a wzory wyraziste. Bez względu na przeznaczenie, tkanina z takim nadrukiem na pewno będzie się świetnie prezentować przez długi czas.
Adamex wycenia swoje usługi w sposób bardzo korzystny dla klientów. Stara się zagwarantować, że wszystkie wykonane nadruki będą idealnie dopasowane do projektu od klienta. Pomaga także przy tworzeniu samych projektów nadruków. Jest to zatem drukarnia świadcząca kompleksowe usługi, które przypadną do gustu każdemu.

Kontakt

Ulica: Milionowa 55

Kod: 93-113

Miejscowość: Łódź

www: https://www.adamexdruk.pl/

E-mail: druk@adamexdruk.pl

Tel.: 501176709