Katalog firm

Abaco

ABACO to biuro rachunkowe działające na terenie Łodzi od 2009 roku. Dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu, firma oferuje wysokiej jakości usługi księgowe świadczone zarówno dla firm, jak i dla klientów indywidualnych. ABACO stawia na nowoczesne rozwiązania, dlatego też oprócz osobistego kontaktu proponuje klientom możliwość korzystania z profesjonalnej platformy internetowej.

Usługi księgowe

Jako że każda firma potrzebuje sprawnej i prawidłowej obsługi księgowej, nasza firma postanowiła wyjść naprzeciw tym zapotrzebowaniom. Działamy na rynku już od 2009 roku i świadczymy kompleksowe usługi księgowe w Łodzi. Współpracujemy na jasnych zasadach, zapewniając pełny profesjonalizm. Oferowane rodzaje usług księgowych znajdziesz na naszej stronie http://www.abacosc.pl/.
Można się z nami skontaktować na wiele sposobów: przez naszą stronę, komunikator, e-mail lub telefon. Zapewniamy platformę, poprzez którą nasi klienci mają stały, łatwy i szybki dostęp do dokumentacji swoich firm. łączymy więc tradycję z nowoczesnością, dzięki czemu usługi księgowe stają się proste w realizacji przy zachowaniu wszelkich zasad i zgodności z procedurami.
Służymy też poradą, odpowiadamy na pytania w sprawie jakichkolwiek wątpliwości i wspieramy klientów także w obszarze kontroli. W ciągu wszystkich lat naszej działalności zdołaliśmy pomóc już bardzo wielu firmom, które polecały nas kolejnym zainteresowanym. To najlepiej świadczy o tym, że jesteśmy godni zaufania i wypełniamy nasze zadania w sposób profesjonalny i przyjazny każdemu klientowi.

Kontakt

Ulica: Gdańska 149

Kod: 90-536

Miejscowość: Łódź

http://www.abacosc.pl/

E-mail: biuro@abacosc.pl

Tel.: 607-128-538


Podobne firmy

Maxima Fides

Jesteś pewien, że samodzielne poszukiwanie firmy ubezpieczeniowej ewentualnie przeanalizowanie ich oferty, to coś czemu najzwyczajniej w świecie sprostasz? Lepiej skorzystać z pomocy biura brokerów ub...

iUbezpieczenia

Przedsiębiorcy, zwłaszcza wykonujący zawody podwyższonego ryzyka, takie jak np. księgowi, lekarze, prawnicy, poszukują atrakcyjnych ofert ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej na wypadek niezamierz...