Katalog firm

Abaco

ABACO to biuro rachunkowe działające na terenie Łodzi od 2009 roku. Dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu, firma oferuje wysokiej jakości usługi księgowe świadczone zarówno dla firm, jak i dla klientów indywidualnych. ABACO stawia na nowoczesne rozwiązania, dlatego też oprócz osobistego kontaktu proponuje klientom możliwość korzystania z profesjonalnej platformy internetowej.

Rachunkowość

Jeśli chcesz trafić na profesjonalne biuro rachunkowe Łódź jest miejscem, w którym znajdziesz pomoc fachową pomoc w ABACO. Duże doświadczenie i możliwość kontaktu osobistego lub zdalnego, to główne atuty tego biura. Podpisując umowę o świadczenie usług, możesz przekazać nie tylko prowadzenie ksiąg rachunkowych, naliczanie wynagrodzeń, czy też sporządzanie deklaracji podatkowych.
Uwalniasz się bowiem od konieczności analizowania bieżących przepisów, które wciąż ulegają zmianom. Biała lista podatników, split payment, czy też Wiążąca Informacja Stawkowa? To zagadnienia, o które nie musisz się już martwić, jeśli skorzystasz z pomocy biura rachunkowego ABACO. Zatrudnieni w biurze specjaliści na bieżąco analizują to, co się dzieje w przepisach, dzięki temu, że odbywają na bieżąco szkolenia.
Biuro rachunkowe ABACO może także reprezentować firmę w trakcie kontroli oraz wszelkich sporów z organami podatkowymi. To bardzo istotne, ponieważ jest coraz więcej zagadnień, na które trzeba zwracać uwagę, kontrolowanych przez Urzędy Skarbowe, ZUS i inne instytucje.

Kontakt

Ulica: Gdańska 149

Kod: 90-536

Miejscowość: Łódź

http://www.abacosc.pl/

E-mail: biuro@abacosc.pl

Tel.: 607-128-538


Podobne firmy

Maxima Fides

Jesteś pewien, że samodzielne poszukiwanie firmy ubezpieczeniowej ewentualnie przeanalizowanie ich oferty, to coś czemu najzwyczajniej w świecie sprostasz? Lepiej skorzystać z pomocy biura brokerów ub...

iUbezpieczenia

Przedsiębiorcy, zwłaszcza wykonujący zawody podwyższonego ryzyka, takie jak np. księgowi, lekarze, prawnicy, poszukują atrakcyjnych ofert ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej na wypadek niezamierz...